Szövetségi akadémia

Akadémia


  • Összes szavazó
    32

DeletedUser

Vendég
Sok klán csinál úgymond akadémiát aminek más vezetője van.
Nekem az ötletem az lenne hogy a klánon belül lehetne létrehozni egy akadémiát
És ezen belül a klánvezér áthelyezhetné a tagokat akadémiájába
Akadémiák száma max 4 lehetne.
Ahoz hogy valaki megtekinthesse az akdémiát aki klánon kívüli ahoz a klánvezérnek a kapcsolatgombokat engedélyezni kell
Azok a játékosok akik az akadémia tagjai

Azok így látják
* Város
* Üzenetek
* Jelentések
* Szövetség
* Szövetségi fórum
* Beállítások
* Profil
* Ranglista (6946.)
* Súgó
* Fórum
* Prémium
* Kijelentkezés
* Chat
* Akadémia
Így automatikusan bekerülnek az akadémiába
Honnan tudod meg hogy az illető akadémiájában van egy klánnak vagy sem?
A játékos profilján abba a kék zászlóba jelzi egy könyvel a szövetség alatt

Ha valaki akadémiában van az használhatja a klán fórumot de az akadémiának fentartottat is(ezt a szövetségi fórumon lehet megtalálni.
Korlátok!
A klánvezér megszabhatja hogy mennyi pontig kerül az A játékos az 1ső akadémiába ha túllépte ezt a pontszámot akkor a gép belerakja a klánba.
Pl A klánvezér ezt a korlátot szabda
1.akadémia 2500pontig
akkor ha eszt teljesítették már nem látható az akadémia.és a klánban találja magát ha nem rendelkezik a rejtett fórum láthatásával akkor nem csak a klán fórumát láthatják
Akadémia fórum:
A fórumot az Akadémiások látják meg a vezérek a konföderációsok is használhatják
Új jogosultság
Kik úgymond "tanulnak"azoknak adhatnak egy olyan jogosultságot is hogy újonc ezt mindenki megkaphatja nemcsak az akadémiások ezek a meghívásokra és a körlevelekre kapnak jogosultságot
Hogy a klánvezérnek kevesebb dolga legyen áthejezhet egy erőset mondjuk
58 000 pontost az akdémiába és ott ad neki alapítóji jogot akkor az akadémi vezetője lesz és nem a kláné.

De lehet egy vezető nélküli akadémia is természetesen
Tudom kissé bonyolult de szerintem jó ötlet
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
tudom dicséret azért mert jól kidolgoztad az ötletett de nekem nem tetszi
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem így egyszerűbb lenne irányítani egy akadémiát.

De az én véleményem: ne küldj meghívót minden fűnek-fának és ne hozz létre akadémiát, így megmarad a viszonylag egyszerű kezelhetőség.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem így egyszerűbb lenne irányítani egy akadémiát.

De az én véleményem: ne küldj meghívót minden fűnek-fának és ne hozz létre akadémiát, így megmarad a viszonylag egyszerű kezelhetőség.

Köszi!

Ha tetszik akkor szavazz
 

DeletedUser

Vendég
Bocs,de ez nem valami jó ötlet,de ez engem se érint mert nekünk se lesz akadémiánk.
 

DeletedUser

Vendég
Support vélemény

Kérhetnék véleményt a supportól?


:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is jo ötlet,méghozza azéert mert:
gammán alapítottunk egy szövetséget,és sokan voltunk benne,teli kicsi játékossal.
Ezért csináltunk egy akadémiát.
Az akadémiának persze kellet egy alapíto.
Most lényegtelen,hogy ki volt.
És az akadémia alapítója összeveszett a föszövetség alapítójával,és az akadémiából csinált egy különálló szövetséget.
Pár tag persze vissajött,de kb 20 ott maradt.
És ha alkalmaznánk ezt az ötletet,akkor az ilyen gondokat el lehetne kerülni.
 

DeletedUser

Vendég
Koszi hogy tamogatod csak msot olvastam vissza:);)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igy van,mivel a tagfelvétel elégé levan limitálva,jó lenne megoldani valahogy hogy az akadémiának vagy testvérszövetségnek,ahogy tetszik...ugyan az legyen az alapitója...mert akkor nem lehetnek gondok.
 

DeletedUser

Vendég
nekem azért nem tetszik mert igy se szabadna ilyet hogy akadémia...
ezért van a klánnak max.létszáma!!!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez az ötlet felesleges marhaság. A jelenlegi rendszerrel is megoldható minden.

Az tény, hogy az akadémiákra (vagy inkább vezetőikre) néha rájön a bolondóra és lelépnek vagy le próbálnak lépni az "anyaszövetségüktől" - de ezt játékon belüli eszközökkel is lehet kezelni.

Kém beépítése a saját akadémiánkba :) ... Gyarmizni a saját akadémiánk vezetőjét ... Új akadémiát alapítani és meghívni oda az akadémia tagjait vagy egyszerűen meghívni az akadémi tagjait az anyaklánba...

A klán-méret másik probléma, meg mi van akkor ha négy klánt úgy hívnak mindjuk hogy Lords of Atlantis I., Lords of Atlantis II, Lords of Atlantis III. Lords of Atlantis IV... és még van mellé Lords of Atlantis Ak.I és Lords of Atlantis Ak.II. is?

Jogilag mind független klán, saját alapítóval, tagsággal ... minden ismérvét fel tudják mutatni az önálló klánnak. Egymással persze "vélhetőleg" konföderációban vannak és összenyitott a fórum-rendszerük is.

Ez látszólag csúnya dolog, de más klánok is tudnak hasonlót csinálni...
 

DeletedUser

Vendég
Miért lenne marhaság?

A mostani akadémiák azért nem megbízhatóak mert a vezetőik gyakran elárulják az anyaklánt.Ezért hosztam látre ezt az ötletet

Szivar4:épen ez az a klán max létszámába beleesne az akadémia létszáma is tehát egybe lenne véve.:)
 
Fent