Új profilbejegyzések

Hyperborea - békés világ után,ami 10 éves, várható egy újabb hasonló?
grincske
Minek még egy békés világ? ha már van egy?
Üdv Remélem nem okozok ezzel problémát de megkérdezhetem hogy mégis mikor várható az első olümposzi szerver?
oldfox
oldfox
Ha minden igaz már a következő szerver május elején esélyes lehet erre, azonban még nem biztos sajnos a dolog, de amint biztos információval szolgálhatunk azt közzétesszük.
Még mindig nem működik a Tarasz világon a kihivásoknál a támadás gomb..minden más jó.így nem tudok játszani.
Legyen kedves valaki utána nézni.
Hiba! A Terasz világon a kihivásoknál nem működik a támadás gomb mit tegyek?
oldfox
oldfox
Ez egy globálisan megjelenő hiba, a fejlesztők már dolgoznak a javításán.
Köszönjük a türelmed!
Éva hercegnő
Köszönöm szépen
Üdv!
Kérdezném,nem merült-e fel egy Apollónia paramétereivel azonos olimposzos világ indítása a jövőben?Nekem tetszett,talán másoknak is.
Sziasztok Hiba a béke idő alatt. Minden támadás beérkezik. Mit lehet tenni? Köszönöm a választ.
  • Like
Reakciók: Monixx
Monixx
Amennyire tudom támadni már nem lehet.
Moira
Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségekért. Sajnos 2 órás csúszással indult és zárult a béke.
LupusArgento
Sziasztok úgy tudom és a beállításokban is az van írva ha indítom a szabi módot 24 óra az aktiválás akkor ha Én péntek du aktiváltam hogy lehetek még online ?
Valamint kérem az ebből eredő vesztett egységeim városom rehabilitálását .
Üdv!
Hermész 5. résznél félrecsúszott ugyan valami,de a nyereményeket vajon megkapjuk?
Moira
Elvileg minden nyeremény ki lett osztva. Ha mégsem, kérlek írj az ügyfélszolgálatnak és átnézik!
Apollónia Szerver - Ranglista (60. Helyezés) - Szövetség: Szemét Szúnyogok (4. Helyezés) - 45 Tengeren (7. Helyezés)
szia
multizós játékost hol lehet jelenteni?
Fent